ورود اعضاء ورود اعضاء نقشه سایت نقشه سایت
۱۳۹۵ پنج شنبه ۵ اسفند
اداره آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد اداره آموزش و پرورش درگز اداره آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد
صفحه اصلی
English
سخن روز
1395/09/07 کد خبر: 23623 مصاحبه با كارشناس فرهنگي هنري و مشاوره
با موضوع برگزاري مسابقات فرهنگي و هنري:
مصاحبه با كارشناس فرهنگي هنري و مشاوره
آغاز فعاليت هاي مسابقات فرهنگي هنري از تابستان 95 با برگزاري كارگاه هاي آموزشي رشته هاي مسابقات براي همكاران پرورشي و داوران وآغاز مسابقات آموزشگاهي از پانزدهم مهرماه و آغاز مسابقات مرحله منطقه اي از دوم آذرماه به مناسبت هفته كتاب و كتاب خواني در رشته كتاب خواني.

به گزارش روابط عمومي آموزش و پرورش درگز ، سركار خانم هدايتي نيا كارشناس فرهنگي و هنري و مشاوره در راستاي برگزاري مسابقات فرهنگي و هنري اين دوره كه از تابستان 95 همزمان با ثبت نام دانش آموزان در مدارس صورت گرفته است و يك فرم الكترونيكي طراحي شده و در سايت كارشناس فرهنگي هنري و مشاوره درگز بارگزاري شده است كه شامل يك بانك اطلاعاتي از علايق و توانايي هاي دانش آموزان و رزومه فعاليتي آنها در سالهاي گذشته و مسابقاتي كه مايل به ثبت نام و شركت در آن هستند مي باشد.

هدايتي نيا بيان كرد: در تابستان و هفته اول مهرماه كارگاه هاي آموزشي رشته هاي مسابقات فرهنگي و هنري براي مربيان و معاونين پرورشي برگزار شد و از 15 تا 30 آبان مرحله آموزشگاهي در كليه مدارس برگزار شده است كه دستورالعمل هاي اين دوره از مسابقات در هفته اول مهرماه از طرق مختلف به كليه مدارس ارسال شده است.

همچنين با توجه به قرارگيري در هفته كتاب و كتاب خواني و توزيع كتب پيشنهادي داوران، مسابقات فرهنگي سطح منطقه اي از تاريخ 95/9/2 براي دانش آموزان ابتدايي برنامه ريزي شد كه متاسفانه با تعطيلي مدارس به علت برودت هوا تاريخ برگزاري مسابقات متعاقبا اعلام مي گردد. اما مسابقات متوسطه اول و دوم از تاريخ 95/9/3 در رشته كتاب خواني توسط دبيرخانه ها آغاز شده است.

كارشناس فرهنگي هنري در راستاي دبيرخانه اي بودن مسابقات تصريح كرد: شيوه برگزاري مسابقات در قالب دبيرخانه هاي آموزشگاهي (هر مدرسه يك دبيرخانه) است كه با توجه به استعداد و توانايي مدارس در رشته هاي مختلف مسابقات اين دبيرخانه ها انتخاب شدند و مسئول برگزاري مسابقات در سطح شهرستان هستند.

وي در ارتباط با داوري مسابقات نيز افزود: از بين همكاران هنرمند و داوطلب و بر اساس تجربه و سابقه داوري آنها، تيم هاي تخصصي در رشته هاي مختلف تشكيل يافته كه در كنار آن جلسات كارگروه هاي تخصصي نيز برگزار مي شود.

همچنين پس از اتمام مسابقات مرحله منطقه اي براي دانش آموزان برگزيده كارگاه هاي تخصصي آموزشي با همكاري تيم داوران در سطوح مختلف برگزار خواهد شد كه دانش آموزان با استعداد و توانمند شهرستان ما بتوانند امسال هم چون سال گذشته دستاوردهاي چشم گيري در مسابقات فرهنگي هنري استان و كشوري داشته باشند.

هدايتي نيا همچنين در ارتباط با سايت كارشناسي فرهنگي هنري و مشاوره درگز بيان داشت: پس از سه سال فعاليت در پست كارشناس فرهنگي و هنري و مشاوره نياز واجب ديدم براي تسريع در امور و به روز بودن فعاليت ها تمامي گزارش كارهاي معاونين، مربيان و مشاوران مدارس را از طريق يك سايت جمع آوري نمايم تا در صرف وقت و كاغذ صرفه جويي شود. براي طراحي اين سايت از تجربيات سه ساله در اين پست و سه ماه فعاليت شبانه روزي در تابستان استفاده كردم كه مي توانيد نتيجه آن را در آدرس

parvareshi1651.razaviedu.ir
  مشاهده كنيد. قابل ذكر است اين طرح به عوان طرح جام پيشنهادي مشاور جوان مديريت آموزش و پرورش درگز در حال پيگيري است.

تعداد بازدید: 67
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامي حقوق اين پايگاه متعلق به اداره كل آموزش و پرورش خراسان رضوي مي باشد.
ورود اعضاء
بستن
Powered by DorsaPortal